Pitch Diagnostics workshop 1024 608 InQbay

Pitch Diagnostics workshop

Máme pro vás jedinečnou příležitost, jak zlepšit jednu z nejtěžších rétorických dovedností, bez které se neobejdete na prezentaci před investory, při vystoupení před zákazníkem, na networkingových eventech nebo na soutěži. Řeč je o tzv. pitchi, který budete mít možnost vypilovat v InQbay (Opletalova 22), a to 3. prosince (15-18 hod) na akci s názvem “Pitch diagnostics”.

Co vám to přinese?
Díky školení s lektorem si osvojíte základní pravidla pro tvoření pitche. Váš unikátní tříminutový pitch, který si na událost dopředu připravíte, si v bezpečném prostředí ostatních zúčastněných zkusíte odprezentovat a rovnou dostanete zpětnou vazbu od lektora i ostatních zúčastněných. Domů si odnesete vaše tři minuty slávy na videu, které vám pomohou vidět se i z „té druhé strany“. Pokud se stanete šampionem, odnesete si historicky první cenu “Pitch diagnostics”.

Kdo workshop povede?
Lukáš Hrdlička založil platformu Presenation, proškolil stovky lidí ve firmách jako Microsoft, Konica Minolta, či UniCredit Bank a připravil řečníky na světové konference a soutěže v Americe, Evropě i Asii. Své zkušenosti sdílel na TEDxEAL v Dánsku a jeho online kurzy prošlo více než 15 000 spokojených účastníků. Podívat se na osobní web můžete na webu www.lukashrdlicka.cz.

Program:
1. přednáška (40 min) – co to je pitch, jaké jsou druhy, jak se mezi sebou liší, k jakým příležitostem jsou jednotlivé druhy určeny, co je nejdůležitější, na co si dávat pozor, nejčastější prohřešky
2. kreativní část (10 min) – čas na přípravu svého vlastního pitche, možnost radit se v týmu, vytvořit 2-3 minuty dlouhý pitch na základě rad a doporučení, které zazněly na přednášce
3. prezentační část (60 min) – prezentace svého pitche, časový limit 3 minuty, projev je zaznamenáván na kameru, projevy poslouchají ostatní a hodnotí
4. evaluativní část/vyhodnocení výsledků (20 min)
5. vyhlášení vítěze/předání symbolické ceny/shrnutí celého setkání (20 min)

Co pro to musím udělat?
Zaregistrujte se prosím přes rezervaci na fb událost nebo skrze email: michaela.mrazkova@cvut.cz